ANASAYFA ARŞİVİ
2019
Tekfen'de Geleneksel Kıdem Ödül Töreni'nin 15.si Gerçekleştirildi

Yirmi bin çalışanıyla, uluslararası sanayi ve alt yapı müteahhitliği, tarımsal sanayi ve üretimi, gayrimenkul geliştirme ve terminal işletmeciliği alanlarında 63 yıldır faaliyet gösteren Tekfen Holding'de, kıdemli emekterların ödüllendirildiği Geleneksel Kıdem Ödül Töreni'nin 15.si gerçekleştirildi.

2004 yılından bu yana, toplam 3592 çalışan ödül almayı hak etti. Bu yıl İstanbul, Adana ve yurt dışı şantiyelerde düzenlenen törenlerle, 285 kişi daha ödülüne kavuştu ve böylece bu sayı 3877'ye yükseldi. Bu rakamlara göre, 20 bin kişilik Tekfen ailesinde, her 5 kişiden ikisi, en az 10 yıllık Tekfenli.

Tekfen Grup Şirketler Başkanı Cahit Oklap, törende yaptığı konuşmada, Tekfen'in başarısının sırrının yaşlanmadan büyümesinde olduğunu dile getirdi ve "İnsan, bir şirketin en değerli varlığıdır. 20 bin kişilik bir grup olan Tekfen'de her bir çalışanımız, bizim için, şirketimizin niteliğini artıran bir kıymettir. Tekfen'de geleneklerimizi önemsediğimiz kadar yeniliklere de açığız. Çünkü sürdürülebilir olmanın yolu, bilgi birikimimizi gelecek nesillere aktarmaktan, tecrübelerimizi paylaşmaktan geçiyor." dedi.