ANASAYFA ARŞİVİ
2014
"En neşeli takım" Team Tekfen INDOOR CUP’ta

"Hareket herkesin içinde, keşfetmek bizlerin elinde" sloganıyla Fanatik gazetesi ve Antrenmanyap işbirliğiyle düzenlenen Fanatik Şirketlerarası Salon Atletizm Oyunları (Fanatik Indoor Cup), 12 Ocak’ta Ataköy Aslı Çakır Kapalı Atletizm Salonu’nda yapıldı.

Farklı sektörlerden 29 şirketin katıldığı organizasyonda, bir şampiyon, bir üçüncü bir de dördüncünün çıktığı Team Tekfen ekibi, aynı zamanda "en neşeli takım" ödülünü de aldı.

Team Tekfen’de 18 sporcu yarıştı:

Ali Kamil Kösencig, Cem Çorapçıoğlu, Ertan Sarı, Mehmet Doğukan Kocabaşı, Mehmet Tahir Usta, Muhammet Kaya, Mustafa Erçin, Salih Bulca, Seçkin Gencer Kurt, Şeyda Güzel (Tekfen Mühendislik); Aykut Barış Dönmez, Gamze Dayıoğlu (Tekfen İnşaat); İlkay Atamer, İlker Kılıç (Tekfen İmalat); Dori Kiss Kalafat, Haşim Bayırbaş (Tekfen Holding); Ceren Hancıoğlu (Tekfen Emlak) ve Tayfun Paslı (Tekfen Services).

Ekipten Dori Kiss Kalafat, bayanlar gülle şampiyonu olurken, Tekfen Mühendislik’ten Ertan Sarı, 200 metrede üçüncü oldu. Tekfen Emlak’tan Ceren Hancıoğlu ise, 2.000 metrede dördüncülük elde etti.

Tekfen’in 29 takım arasında 8. olduğu organizasyonda ilk üç sırayı, TOFAŞ ile Ford Otosan ve Hepsiburada.com kazandı.